logo
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat.
 

Blog

Anasayfa / Genel  / İftar Programı-2017

Mübarek Ramazan-ı Şerif’in son günlerine geldik.
Bir başka Ramazan ayına kavuşturduğu için Rabbimize binlerce kez şükürler olsun. Bu Ramazan ayında da Düşün Taşın Derneği olarak gelenekselleşmiş olan 7. İftarımızı 3 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirdik.

Dernek üyelerimiz, iş adamları, bürokratlar, öğrenciler, ailelerimiz, eğitmenler ve siyasileri ağırladığımız iftar programımızın üzerinden tam 20 gün geçti. Ekip arkadaşlarımızdan Şeynur Korkmaz , Yusuf Çuhadar , Yasin Kondakçı ve Hüseyin Can Türkmen ‘in çektiği yüzlerce fotoğraf arasından bu albümdekileri seçmek ve bir iki kelam etmek için ancak fırsat bulabildim.

İftar programımızın öncesinde 8 aydır devam eden Butik Üniversite projemizin mezuniyetini gerçekleştirdik. En büyük hayallerimizden biri olan; üniversite kurma projemizin ilk adımını bu yıl atarak bir demo uygulama ile çok önemli eğitmenler ve profesyonellerden ( Meliha Kılıç, Yunus Emre Karahan , Furkan Arslan , Zafer Baydere , Kamil Mehmet Ozkan, Burak Özcan ) eğitimler aldık. Yapılan sınavlar neticesinde Butik Üniversite projemizin ilk yılının birincisi de Denetim Kurulu Başkanımız Merve Çelikkaynak oldu. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum.

3 Haziran günü saatler iftar zamanını gösterdiğinde Onursal Üyemiz, TRT programıcısı- sunucu Aynur Ayaz Hanımefendi aldı sahneyi ve Düşün Taşın’ın 7. yıldır şahidi olduğu yolculuğu paylaştı misafirlerimizle. Kıymetli dostumuz, gönül insanı Türk Tasavvuf Musikisi sanatçısı Erol Aydoğan ‘ı davet etti sahneye. ErolAydoganim sahnede ilahilerini seslendirirken bu sene davet ettiğimiz çok değerli misafirlerimiz iftar sofralarımıza teşrif etmeye başlamıştı.

Ortaokulda sıra arkadaşlığı yaptığımız şimdilerde çok güzel projeler imza atan Bilim Merkezi Derneği Başkanı Erkan Kırbaç ve değerli ağabeyi Birikim Okulları Genel Müdür Yardımcısı dostumuz Erhan Kırbaç, Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı Said Ercan ve başta Burak Tahir Bilici olmak üzere Usmed Ekibi, İsttelkom A.Ş. Medya Danışmanı Ümit Sanlav ve ailesi, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Mehmet Faruk Tekin, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Serkan Çolakoğlu, İhlas Matbaa Baskı Satış Müdürü Mehmet Önal, Amorti Tekstil firmasının sahibi değerli abim Mustafa Öksüz, daimi destekçimiz Engin Ersin Şimşek Hocamız, OutWork Kurucu Ortağı Cengiz Ayyıldız, Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcısı Şaban Demirel ve Meclis Üyesi Gulcan Ozkaya , Yediveren Yayınları sahipleri Akif Bayrak ve Gökhan Alperen Bayrak, İş adamı Emre Ete, çok değerli dostlarım, Nihat İpekçi , Fatih Demir ve Güçlü Gökozan, Ugur Yasin Asal , Arif Asal, TÜRGEV – Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı yurtlarından kalan değerli öğrenci kardeşlerim ve yöneticileri, ile @uskudar.ilimyaymacemiyeti ‘nde kalan değerli öğrenci kardeşlerim
ve
Derneğimizin kuruluşundan itibaren desteklerini esirgemeyen Akparti İstanbul Milletvekilimiz- Yüksek İstişare Konseyi Başkanımız Hüseyin Bürge , Yüksek İstişare Konseyi Üyelerimiz; İstanbul Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Sefer Şener, kıymetli sanatçımız İpek Açar , ve çok değerli büyüğüm HansuAvukatlik bürosunun kurucusu Ömer Faruk Hansu ve bu programda Onursal üyemiz olan İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımıcı Prof. Dr. Sedat Murat hocamıza ve iftarımıza katılan 500 misafirimize bizlerle aynı sofrayı paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.

Birkaç özel teşekkürüm daha olacak;
Bu organizasyonun kusursuz geçmesi için başta Genel Sekreterimiz İsmail Ünlü ve İdari İşler Koordinatörümüz Buket Turan , Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Dıravacı olmak üzere tüm Düşün Taşın Derneği ekip arkadaşlarıma ve Mois İletişim ve Etkinlik‘ten Burak Özcan‘a teşekkürler.

Rabbim, bizlere bir sonraki sene yeniden Ramazan Ayına kavuşabilmeyi nasip et inşallah. Amin.

Yorumlar

*