logo
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat.
 

Blog

Anasayfa / Genel  / Düzce Üniversitesi Sosyal Medya & E- Ticaret ve Girişimci Üniversiteli” Konferansı

20 Mart 2014 tarihinde Düzce Üniversitesi’nde kıymetli dostlarım Ömer Nart ve Kamil Mehmet Özkan ile ”Sosyal Medya,  E- Ticaret ve  Girişimci Üniversiteli” adlı bir  konferansta bir aradaydık.

Sosyal Medya Konferansı

DÜLOJ Düzce Üniversitesi Lojistik ve Dış Ticaret Topluluğu ve Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu ‘nun, Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmakta olduğum Düşün Taşın Derneği ile birlikte organize ettiği “E- Ticaret ve Sosyal Medya & Girişimci Üniversite” konulu konferansta konuşmacı olarak üniversiteli öğrenciler ile bir aradaydık.

Ömer Nart Kamil Özkan Selim Çavuş

 

Hem kampüsü hem de ferahlığıyla Ömer ve Kamil’i de etkileyen Düzce  Üniversitesi’nin konferans salonununda gerçekleştirilen etkinlikte Young CEO Club Kurucu Başkanı Ömer Nart, THY  Dijital Yayınlar ekibinde çalışan ve Yeni Medya Uzmanı Kamil Mehmet Özkan ile öğrenciler ile bir kaç sene öncesinde onların yerinde üniversite öğrencisi iken yaşadıklarımızı ve şimdi ticari faaliyetlerimiz için yaşamakta olduklarımızı paylaştığımız oldukça keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Selim Çavuş Ömer Nart Kamil Mehmet Özkan

Konferansın açılış konuşmasını Girişimcilik Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak yaptı.

THY Kurumsal İletişim Yöneticisi ve Yeni Medya Uzmanı Kamil Mehmet Özkan öğrencilere “Yeni medya kavramı”, Sosyal Medya’nın öğrencilere olan katkısı ve gelecek yıllarda bizi bekleyen teknolojiler hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Young CEO Club Kurucu Başkanı Ömer Nart, öğrencilik yıllarında başladığı girişimcilik hikâyesini anlattı. Kurduğu şirketlerden bahseden Ömer bir şirket batırmanın ne demek olduğunu daha öğrenci yaşlarda iken öğrendiğini anlattı.

Bendeniz de bir şeyler anlattım. Konuşmanın son kısmında nelerden bahsettiğimi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

*