logo
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat.
 

Blog

Anasayfa / Genel  / Şimdi Daha Çok Çalışma Zamanı

selim-c%cc%a7avus%cc%a7-bayrak

Yüreklerimiz bir kez dağlandı.

Yiğitlerimiz bir kez daha hainlerin hedefi oldu.

Ocaklara bir kez daha ateşler düştü.

Ama bu hain terör örgütlerinin kini, öfkesi bitti mi? Bitmedi, bitmeyecek.

Bu coğrafyada etrafımıza meydan okumaya devam ettiğimiz müddetçe, ülkenin birilerinin boyunduruğu altına girmesine engel olmak için hangi adımı atarsak atalım benzer şeyler hep olacak.

Artık belkide bizim bunlara alışmamız gerek. Ülkemiz adına hayırlı bir işin ve geleceğimiz adına umut olabilecek bir değişikliğin yapılmasının ne kadar faideli olacağını sonrasındaki çıkan olaylardan anlar hale geldik.

Onlar her ne yaparsa yapsın vatan toprağına, üzerindeki ay – yıldızına canımızı feda edeceğimiz bayrağımıza sahip çıkmaya; kanımızın son damlasına kadar devam edeceğiz.

selim-c%cc%a7avus%cc%a7-polisler

Yaşanan bu terör saldırısını şiddetle kınıyor, bu hain patlama ile canlarını feda eden kahraman polislerimize Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum.

Bugün Pazartesi…

Ve biz aslında şu an Yeni bir Türkiye’ye merhaba diyoruz. Evet, bu kanlı olaydan dolayı hemen Yeni Türkiye bu mu olacak diyenler olacaktır.  Biz aslanlar gibi dik durmaya devam ettiğimiz müddetçe, üretmeye, dünyadaki olan olaylara adeta burnumuzu sokmaya devam ettiğimiz müddetçe bunların benzerleri olacak.

Bizim üzerimize düşen görev; yaptığımız her ne var ise onu daha iyi yapmak. İnsan yetiştirmek ve ülkemizin geleceği adına çok daha fazla çalışmaktır kanaatimce. 

Rabbim benzer olayları bir kez daha yaşatmasın. Beterlerinden tüm ülkemizi ve müslüman coğrafyamızı korusun ve muhafaza eylesin inşallah.

Haydi yeni haftamız hayırlı olsun.

Yorumlar

*